Kalite Politikamız

10 Şubat 2018 / BİLGİ MERKEZİ içinde yayınlandı
Kalite Politikamız

Yıllardır iş yaptığımız ve birebir sıcak temasta bulunduğumuz gayrimekul sektöründe önemli noktalara gelmenin ve güvenilir yatırımın adresi olarak gösterilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerimizden gelen öneriler ve birebir diyaloglar ile edindiğimiz tecrübelere göre ellerinde küçük miktarda birikimleri olupta bir daire sahibi olmak isteyen binlerce kişiyi gördük. Günümüz İstanbulunda inşaat sektörüne bindirilen vergiler, müteahhitlerin yüksek kâr ile çalışması ve arsa sahiplerinin yüksek oranlarda daire istemesinden dolayı küçük birikimleri olan inanlar daire sahibi olmak için bankaların faiz yükleri altında ezilmektedirler.

Ülkemizin milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde halkımız için bizde elimizde geleni yapmalıyız düşüncesindeyiz. Bunun içinde en iyi bildiğimiz ve içinde olduğumuz sektör olan inşaat ve gayrimenkul sektöründen başlamaya karar verdik. Yılların vermiş olduğu arsa tecrübesini devletimizin bize sunmuş olduğu kooperatifçilik ile ilgili avantajlarla birleştirdik ve minimum birikim ile daire sahibi olmayı hedefledik.

Doğru büyümeyi, büyürken doğru hizmet vermeyi amaçlayan şirketimizin misyonu üretmek vizyonu dürüst sanayici anlayışı ile yükselmektir.

Amacımız, en iyi ürün ve hizmetle piyasalarda ciddi bir güven oluşturmak. Hedefimiz, bu felsefe ve özgüvenle büyümek, istanbul' da ve Türkiye'de en iyilerden olmak.

Kalite Politikamız

LTD. ŞTİ. olarak kalite politikamız konusunda uzman, deneyimli personelimizle hızlı, hatasız, kaliteli gayrimenkul yatırımlarımızı sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlayıp, yasal şartlara uyarak gayrimenkul sektöründe bir numara olmaktır.

Galeri

YUKARI